Vec sam se javljala u vezi sa pilicisticnim jajnicima. Isla sam kod ginice i dala mi je terapiju koju ste rekli da je dobra. Rekla mi je da ce krvarenje prestati odmah nakon uzimanja lijekova medjutim nije jos od prekjucer krvarim. Prvo je bila svijetlo crvena krv a potom primjesa smećkaste i crvene. Jos uvijek krvarim. Ginica mi je rekla da bih trebala ici na čišćenje. Vas komentar. . .

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko vam je dijagnoza policisticni jajnici, savetujem vam da sacekate sledecu menstruaciju pa da vidite koliko ce vam biti bolje u odnosu na ranije. Nema potrebe da zurite sa ciscenjem.