Piev primulut nor 5 dena po 2 apcinja, se razbira so preporaka na ginekolog, za da dobijam do 5ti bidejki idam na odmor, no nemam nikakvi znaci, sto mi preporacuvate kakva terapija mojot ginekolog e na odmor i zatoa nemam so kogo da se konsultiram?!!

    Odgovoreno: 07. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Treba da vam ginekolog odredi od kad do kad, kad je poslednja menstruacija, kad treba da dobijete menstruacija, od kad idete na odmor, do kad vam ttreba odlozite, kakve su vam mentruacije redovne ili ne,.