Hteo bih da vas pitam o mom nalazu spermokulture tamo pise; zive klice nisu izolovane. Zasejane podloge su ostale sterilne; zapremina8, 3ml; izgled belicast; p. H8. 2; br sperm u sm3 2300 000; pokret. Sperm. Posle30min7% ; slabo pokretnih6% ; nepokretnih87% ; fruktoza pozitivna; likvefakcija potpuna; interesuje me mogu li da imam dece

    Odgovoreno: 30. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o oligospermija (smanjen broj spermatozida) mozete da imate decu ali su manje mogucnosti, uz adekvatnu terapiju bice sve uredu. Javite se kod urologa ili androga.