Postovani, prepisan mi je orgametrila 3x2, 2 dana. Kada mogu da ocekujem menstruaciju? Proslo je vec sest dana, a jos nista nema, a jako sam se naduvala. Zadnja menstruacija mi je bila 8. Juna, pa mi je zbog toga i prepisan orgametril. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 30. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ako ne dobijate menstruaciju za 48 sati javte se vasim ginekologu da vam izaziva menstruaciju. Verovatno imate hormonski porecaj, zamolite doktoru da vam uradi hormonski status da biste dobili adekvatnu trajnu terapiju.