Molim vas odgovorite mi na pitanje? Ja sam u 14 ned. Trudnoce, pre 3 nedelje imala sam blago krvarenje, moj dr. Mi je rekao da mi je naprsla placenta, ja povremeno imam krvarenje praceno sa 2 3 kapi i nestane, sa plodom je sve u redu, moj muz misli da je uzrok krvarenju nas sex odnos, mada mi je dr rekao da to naidje samo od sebe. Dali je sex uzrok tom blagom krvarenju, i dali moramo izbegavati sexualni odnos? Hvala

    Odgovoreno: 31. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Nije sexualni odnos razlog, verovatno treba da dobijate adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce, da ne bi doslo do pobacaja, zamolite vasem ginekologu da vam da uput za labaratoriju da bi uradili analize nivoa progesterona.