Vec 3 godine pokusavam da ostanem u drugom stanju. Kako nije doslo do zeljene trudnoce resila sam da krenem na preglede. Uradjena mi je laboratorija (hematoloski rezultati) pa me zanima sta znaci kada trombocita imam 135 k pct imam 0. 125 i da li manjak trombocita ima veze sa zacecem

    Odgovoreno: 31. 07. 2012.
    • Poštovana,
      To nema veze, treba uraditi kompletan ginekoloski pregled, sa uz, hormonski status i kolposkopski pregled, a vasem partneru spermogram sa spermokuturom.