Poštovani, poslednja menstruacija mi je bila 20. 05 i onda sledeca 18. 07, koja je bila jako obilna, bila sam kod doktora i sve je u redu, dao mi je da pijem cikloproginovu da bi regulisala ciklus i ranije sam je pila, međutim vec sam popila 10 tableta, a krvarenje nikako da stane, i sad me to brine, bojim se da ne izgubim previse krvi. . . Molim vas za odgovor, da li postoje neki lekovi tipa primoult nor ili tako nesto sto bi mogla da pijem uz cikloproginovu samo da mi zaustavi krvarenje bar deset dana, dok ne dobijem opet hvala vam puno

    Odgovoreno: 31. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Samo nastavite prepisanu terapiju, kad pocnete narandzaste tablete treba da se smanjuje krvarenje, u protivnom javite se vasem ginekologu.