Prvi dan poslednje menstruacije bio je 23. Maj i ostadoh u drugom stanju (tačan datum začetka je sigurno bio 17. Jun, jer nismo imali odnose pre ovog datuma) . Danas je 27. Juli, išla sam na ultrazvuk i neregistruje se srčana radnja u cavuumu uteri pravilan gestacini mešak, crl 4. 8mm, eho vitelusne vrećice prisutan, trudnoća vi+1. Doktorka mi predlaže da sačekamo još nedelju dana pa ako se do tada ne registruje srčana radnja da idem na abortus. Imam već troje dece, godište sam 1971 i htela bih i to maleno da iznesem. Molim vas, kakvo je vaše mišljenje, da li treba još čekati? Puna nade, mama kikica.

    Odgovoreno: 30. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da sacekate 2-3 nedelje. Imate velike mogucnosti da sve bude kako treba jer srcana radnja ne mora da se registruje u 6-oj nedelji.