Imam bolove posle prvog porodaja, vec proshlo 2 godine, a bolovi nisu prestali, bol je mnogo tup i iritirujuci, ponekad se produzava i do 10 sati bez prestanka, a posle se povuce i kao da nista nie bilo. Bila sam kod naibolih lekara, i nisu mogli da me otkriju sto eto i zbog cega to se ponavlya, samo su rekli da nepostoi nista zbog cega ja bi mogla imati bolovi. . Ponekad imam bolove svaki dan, ponekad 3 dana nista ne osetim kao da je sve uredu, a posle nocju kad spavam probudimse ot bola. Ja sam probala puno raznih tableta i samo baralgetas meni je pomogao, ali sad ga vise nema, i meni preporuchili buskopan, no-spa analgin i nishta od togo meni nie pomoglo. . . Molim vas posavetujte mi neku dobru zamenu za baralgetas, samo te tablete meni pomagali.

    Odgovoreno: 30. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Vasi tegobe nama nisu nepoznanica. U nasoj praksi smo resavali takve slucajeve sa puno uspeha. Nase konsultacije su besplatne, pa ukoliko ste zainteresovani, mozete nam se javiti.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832