Poštovani, 21. 08. Treba da putujem na odmor tj. Na more. Menstruaciju treba da dobijem na dan polaska, a možda i malo ranije. Kakav sam baksuz može samo da mi kasni. Da li bih mogla da izazovem menstruaciju ranije sa orgametrilom? Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Moguce je izazvati raniju menstruaciju orgametrilom ali je neophodno da se posavetujete sa svojim ginekologom o tome kada da pocnete sa uzimanjem tableta i da vam lekar preporuci odgovarajuci preparat.