Poštovani, zadnjih mjesec dana imam bolove tokom odnosa i pece me mokraca nakon odnosa. To mi se desavalo i prije, prosli put mi je ginekolog prije 4 mjeseca propisao urobalans na bazi brusnice i dabroston koj isam pila 3 mjeseca po deset dana. Tada sam pila i biljni caj na za zenske probleme 40 dana i bila sam mirna oko 6 sedmica nakon toga, ali sada ponovo imam probleme. Inace imam poliisticne jajnike, ali redovan ciklus, 27 mi je godina i nisam radjala. Nemam bolova inace nikakvih u podrucju stomaka. Hvala vam velika.

    Odgovoreno: 23. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Kod vas postoje dva problema: prvi je upala grlica materice koju treba sanirati adekvatnom terapijom. Da bi vam ginekolog odredio adekvatnu terapiju neophodno je da uradite kompletan kolposkopski pregled sa brisevima. U nasoj praksi se bavimo time profesionalno, pa ukoliko ste zainteresovani mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu. , za vise informacija. Drugi problem koji imate su cisticni jajnici za koje vec uzimate adekvatnu terapiju.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832