Poštovani, želim da odložim mentruaciju u avgustu ali sam počela da pijem primolut nor u julu. Interesuje me kada bi trebalo da počne sledeća menstruacija: 28. Dan od očekivanog dana ili 28. Dan od pomerenog datuma? Imam redovne menstruacije, majka sam dvoje dece i prvi put koristim ovu vrstu hormona u cilju odlaganja menstruacije.

    Odgovoreno: 23. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se konsultujete sa vasim ginekologom za detaljnije informacije jer ne znam na koliko dana inace dobijate menstruaciju i kakva je, takodje ne znam za koliko dana zelite da odlozite menstruaciju.