Postovani doktore. . . Trenutno sam u 36. Nedelji, pijem partusisten 6x1 i verapamil 3x1, i interesuje me: da li se sa lekovima prestaje naglo ili postepeno? Bila sam na pregledu, rekao je dr da za 10-ak dana prestanem piti lekove i da spavam nocu tj da smanjim dozu-pretpostavljam na 4x1partusisten i verapamil na 2x1 na 12h-nije precizirao, a ja opeti nisam nazalost pitala. . . Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 23. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uzimate 5x1 tabletu partusisten dva dana, zatim da smanjite na 4x1 takodje dva dana, pa 3x1, dva dana zatim 2x1 tabletu jos dva dana, zatim 2 dana uzimajte po 1 tabletu dnevno nakon cega prestanite sa uzimanjem leka. Sto se tice verapamila uzimajte ga 3x1u trajanju od 5 dana a zatim jos 5 dana uzimajte 2x1 tabletu.