Postovani u zadnih dve godine sam imala pojavu gljivica naj manje 10 puta i uvek mi prepisu canesten 3 i kazu da mi je bris bakterioloski i gljivicno ispravan, onda sam resila da promenim lekara da cujem i drugo misljenje i prepise mi neopenatren forte. Sve to prodje i od canestena. Ali uporno se pojavljuje nakon nekog vremmena. Zasto da lecim gljivicu ako nalaz pokazuje da je nemam??? Takodje i moj partner ima belicastu pojavu na i oko glansa penisa takodje bris ispravan i opet prepisuju canesten i meni i njemu. Da naglasim da sav ves peremo na 95 stepeni uz dodatak sode bikarbone kao dezifekcije i da nam je higijena i vise nego na nivou. Moj partner nema drugih zdravstevinh problema. A ja pijem gluformin tri puta dnevno. Imala sam problem sa izostankom menstruacije po godinu dana, znaci poreecaj hormona izuzetno visok testosteron. . . . Sad je sve ok oba jajnika dobro funkcionisu bila sam na kontroli pre neki dan. Ja imam 29 god, a partner 34. Pitanje je kakva je to belicasta masa? Sta jos da prekontrolisemo? Moze li se neka polna bolest vezivati za to? Unapred vam hvala

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Vi imate hronicnu upalu grlica materice cervicitis chronica. Koja treba adekvatno i uporno leciti. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili doci na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832