Imam 39 godina. Lecim virusnu upalu pluca. Pluca su sad dobro, ali subfebrilna temperatura od 37, 2 do 37, 4 muci me po ceo dan. Ujutru nemam i uvece nemam. U toku dana imam tu temperaturu koja me mnogu umori. Infektolog me uputio tinekologu a on mi rece da sam usla u premenopauzu i da je temperatura simptom bas tog stanja. Je li moguce da premonaupauza i valovi vrucine pokace i telesnu temperaturu. Molim za odgovor

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Urdite kolposkopski pregled, moze da bude uzrok toga hronicna upala grlica meterice, a zatim uradite hormoski status, pa ce slika biti jasnije, ako je hormonski poremecaj, moze se korigovati.