Od dvaneste godine desna dojka mi je vidljivo veca od leve. Sada imam petnest godina i to me jako plasi! Da li je to nesto opasno i zbog cega je tako?

    Odgovoreno: 19. 07. 2012.

Komentari na pitanje: #102647

    • Dr Rami Aburas 02. 08. 2012.

      Sacekajte do 20 godina, ako se koriguju, javiti se plasticni hirurg.

    • Nije istina meni je razlika u velicini do 4 cm toliko otprilike i u sirini. Imama problem sa kupovinom grudnjaka. I osecam se i izgledam kao cudoviste. Nije istina da ce se korigovati posle puberteta. Meni ovo traje od 10 godine.