Pozdrav, posle porodjaja mi se pojavila ranica na grlicu materice koju kontrolisem na svakih 4-6 meseci, papa test je ii grupa. Neznam kako mi se i zasto pojavila ta ranica mada sam poslednjih godina imala stalno neke gljivicne infekcije i koristila razne vaginalete. Moja doktorka mi nikad nije predlozila njeno uklanjanje pa da li bi to bilo bolje ukloniti ili samo kontrolisati i da li mogu sama da koristim vaginalete kantariona ili cisto domace ulje kantariona??? Moze li to nekako da mi naskodi? Hvala

    Odgovoreno: 18. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Da bolje je adekvatno leciti, najverovatmije imate zariste, kantarionom necete je lecite, ali nece skoditi. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili doci na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832