Postovani doktore, zanima me da li za izazivanje menstruacije treba da pijem primolut nor-5 3x1 dnevno 10 dana? S obzirom na to da imam jedan problem, jako sam kasno dobila prvu menstruaciju, i nikada mi nije bila redovna sem kada sam koristila hormonske pilule. Otkako sam prestala da pijem bilo kakve, nadajuci se da ce prirodnim putem sve da mi se regulise, menstruaciju nemam vec 5 meseci. Molila bih vas da me uputite kako da pijem primolut nor-5? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 18. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ne smejete sami bez lekarskog pregleda i dijagnoze da uzimate hormonsku terapiju. Obavezno uradite kompletan ginekoloski pregled i hormonski status.