Postovani, potreban mi je savet kako da nastavim lecenje. Uradila sam hitopatoloski pregled i nadjeno je: (n87. 92) h-sil cin2, (n87. 91) l-sil cin1. Bris cerviksa hpv 16/18 pozitivan. Mikrobioloski nalaz gljive roda candida izolovane u velikom broju.

    Odgovoreno: 18. 07. 2012.
    • Poštovana,
      To nznaci da da imate kombinovana upala hpv i candida sto treba adekvatno leciti, treba da se obratite vasem ginekologu da vam odredi terapija.