Vec pola godine ne mogu da imam normalan odnos sa partnerom; problem je pri samom pocetku, tj. Prilikom ulaska penisa u vaginu kada se javlja jak bol na kozici na ulazu u vaginu (koja je bliza anusu) . Bol mogu opisati kao da kozica nije dovoljno elasticna, imam osecaj kao da se cepa. Vidljivih promena na tom mestu nema, posetila sam ginekologa, uradila sam papa test, kolposkopiju, bris na gljivice, ureaplazmu, i test na hlamidiju, i rezulatati su bili negativni. Ginekolog ne zna razlog zbog cega se javlja bol, a psiholoski faktor je iskljucen jer imam jednog stalnog partnera vec dve godine sa kojim se dobro slazem. Nisam dijabeticar, hranim se normalno odnosno nisam vegeterijanac, nisam na dijeti, ne koristim kontraceptivne pilule. Eventualno bih napomenula da sam imala spontani pobocaj decembra 2010. Godine bez nekih daljih komplikacija. Zanima me sta bi moglo da izazove takvu vrstu bola, i makar da me usmerite gde mogu resenje, eventulanu pomoc jer postajem ocajna. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatno imaste pojacan sekret koji je iii grupa sekreta, ponovite kolposkopski pregled sa brisevima i da li imate cervicitis, ako jeste treba adekvatno leciti.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel: 2622832