Dobar dan. Rezultat vaginalnog brisa je vib grupa, i stavljam vaginalne tablete nystatin po preporuci ginekologa. Pre nego sto sam saznala da imam gljivice imala sam sexualni odnos sa stalnim partnerom, vaginalni i oralni bez koriscenja prezervativa. Zanima me da li treba da se i on testira, i da li moze da se to testira vadjenjem krvi u privatnim laboratorijama? I zanima me da li mogu da se kupam u javnim bazenima dok mi traje terapija? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko vas partner nema nikakve simptone nema potrebe za testiranjem. Ukoliko ih ima, potrebno je da uradi bris. Dok ste pod terapijom ne biste trebali da se kupate u javnim bazenima.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #102102

    • Dr Rami Aburas 16. 07. 2012.

      Dozvoljeno imati zaštićen odnos dok ste pod terapijom

    • Hvala na brzom odgovoru! Zanima me još da li je dozvoljeno imati zaštićen odnos dok sam pod terapijom?