Postovanje, u zadnjih par meseci imam problem tj. Neprijatan osecaj da me zateze u predelu jajnika, pocinje samo od sebe, takodje mi je sekret nekada samo rozikast i povecan. Pre par dana je sekret bio pun krvi a takodje me je jako zatezalo. . . Da li mozete otprilike da mi kazete sta je to, koliko je opasno, hitno. Hvala puno.

    Odgovoreno: 04. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Treba se proveriti ultrazvucnim pregledom, da li imate cisticne jajnike, treba uraditi i kolposkopski pregled sa brisevima, da se odredi terapija za sekret.