Postovani, vec se 6 meseci lecim od raznih bakterija i gljivica i nikako da se izlecim! U braku sam i planiram prosirenje porodice, zadnjih 3 meseca nisam imala odnos s muzem da bih se izlecila ali boljitka nema! Naime, u decembru prosle godine sam se jako razbolela i pila sam panklav i razne antibiotike i tu su moje muke pocele jer sam nekoliko dana posle terapije osetila neizdrziv svrab u vagini i to sam tretirala canesten vaginaletama i nekoliko puta su mi na brisu otkrivali candidu. Kada sam se napokon od toga izlecila, onda mi je bris pokazao "naglasena tranziflora sa dominacijom kns- koag. Neg. Staph. I dmp: gpoz. Koki. " tu sam se opet lecila antibioticima i vaginaletama, i ondah sam otisla na cervikalni-vaginalni bris i usput sam uradila briseve na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu. Patogene bakterije i gljive nisu bile izolovane, kao ni hlamidija, ali zato sam imala ureaplasma urealyticum i mycoplasma hominis. Tada sam popila 3 kutije dovicina i stavljana 12 vag. Polygynax. Potom sam opet otisla na kontrolu i genitalne mikoplazme su bile negativne ali su mi u vaginalno-cervikalnom brisu izolovali streptococcus beta haemolyticus grupe b u masi. I sada sam pila 2 kutije eritromicina i stavljala polygynax, mada sam dobila menstruaciju i prekinula sam sa vaginaletama, kad mi prodje stavicu preostalih 5 kom. Molim vas da mi pomognete, objasnite mi od cega ja konstantno dobijam bakterije? I sada kad budem otisla opet na kontrolu da li postoji jos nesto na sta bih trebala da se testiram? Inace ja sam vojni osiguranik i lecim se u vojnoj bolnici, dolazim u iskusenje da odem u neku privatnu kliniku, ocajna sam. . . Hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 04. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Najverovatnije imate zariste u grlicu materice, i ocigledno od toga nastaju svi problemi. Mi se bavimo time profesionalno i ukoliko ste voljni, mozete svratiti u nasu kliniku sa svim nalazima. Konsultacije su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras

      ginekoloska ordinacija,
      dobracina br. 6
      dr rami aburas