Postovani, imam urinarnu infekciju, nalaz urina: mutan, bjelancevine jedan, 35-40 leukocita, ostali parametri su uredu. Prije nego sam je otkrila imala sam svrab u predjelu uretre i vagine. Lekar mi je prepisao cefaleksin, ali sam ja sebi sam ukljucila i neo penotran vaginalete, (jer mislim da imam bakteriju ili gljivicu, zbog sekreta koji je pojacan ali normalnog mirisa i takodje imam svrab) . Koristila sam ih samo jednom prije pola godine i super su mi pomogle, medjutim sada mi se se javilo jako peckanje i svrab posle pve upotrebljene. Sta da radim pomozite?

    Odgovoreno: 04. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Preporucujem da uradite kolposkopski pregled sa brisevima, ako ne uradite to sada privremeno, za sada, uradite ispiranje sto cesce kalijum hipermanganom iz unutra i spolja.