Postaovani, nakon odnosa sa partnerom, na levoj strani stidnih usana, pojavio se otok velicine grozda ljubicaste boje, tvrdje je na dodir, bez bola, poslednje analize kod ginekologa negativne na bilo kakve bolesti, alergija na kondom nije moguca jer ih ne koristim, partnera imam stalnog. Hvala.

    Odgovoreno: 04. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Moze to biti od depilacije, zarasle dlake ili neka fizicka trenja, isperite kaljum hipermanganom sto cesce, sacekajte 7 dana, ako ne bude sve uredu javite se vasem ginekologu ponovo.