Obzirom na rezultate, da li je neophodna biopsija? Zbunjuje me to, jer je papa iigrupa. Datum pregleda: 26. 06. 2012. Nalaz: pa ii grupa- koilocitoza, manji broj multinukleacija i manji broj uvećanih jedara molim ciljanu biopsiju pvu i vaporizaciju kondiloma. Vs iii grupa, epitelne ćelije, laktobacili, gram + bacili, dosta le terapija: polygynax vaginalete 1x1 6 večeri

    Odgovoreno: 04. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Nema potrebe za biopsijom za sada, jer se radi o upali grlica. Dobra vam je terapija, mozete ponoviti kolposkopski pregled i briseve, a nakon terapije videce se da li je potrebna biopsija.