Sta znaci dijagnoza vs iii grupa epitelne celije, laktobacili, dosta leukocita, gram+ bacili. Predlog terapije polygynax vaginalete 1 puta 1 12 veceri nakon menstruacije. Da li je ovo dovoljna terapija? Da li su potrebne dodatne analize? Da li i partner treba da uzima neku terapiju?

    Odgovoreno: 02. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Imate upalu grlica materice i najverovatnije u nalazu vam pise cervicitis.
      za sada vam je dovoljna terapija i netrabaju vam dodatne analize ni kontrola partnera. Ako vam se ponovi onda se obratite u nasu ordinaciju.