Zdravo doktorka jelena. Ja sam vas pacijent i nadam se da cu postaviti pravilno pitanje da bi mogli da mi odgovorite. Imam pojacan zuti sekret, ponekad i svrab ali i bolne odnose. Uradila sam celokupni ginekoloski pregled pre 4 meseca i bilo je sve u redu a meni je i dalje lose. Nemam vremena da dolazim na preglede jer imam blesno dete. Knjizica mi je trenutno neoverena a ove probleme imam vec mesec dana. Nekad mi je bolje a nekad naidje period kad mije mnogo lose. Cesto sam pod stresom a i ishrana mi je losa. Unapred vam hvala. Veliki pozdrav.

    Odgovoreno: 02. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Prvo ja nisam dr. Jelena, ja sam dr. Rami aburas.
      mislim treba da uradite kolposkopski pregled, njverovatnije imate upalu grlica materice.