Zelela bih da odlozim menstruaciju zbog letovanja, cula sam da se to moze uraditi uz pomoc tableta primolut nor ili endometril. Zanima me da li ima negativnih posledica toga i da li utice na pojacanje maljavosti, posto vec imam problema sa tim? Koje biste mi vi preporucili?

    Odgovoreno: 02. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ne utice na maljavost, nema negativne posledice ako ne uradite to cesto, mozes primolut n, savetujem da konsultujete vaseg ginekologa za svaki slucaj.