Postovani, ja sam posle pozitivnog testa i bhcg koji je padao od 166, 19 prema 78, 59 prokrvarila i koliko moze trajati krvarenje posto sumnjaju na spontani. . . Ali mene boli malo ponekada na levoj strani kod jajnika i ponekad me bole i ledja dali je to normalno i vremenski kad sam prokrvarila koliko treba da prodje da nebi doslo do komplikacija? Hvala unapred. . . Zabrinuta! Meni je danas drugi dan i krvarenje ima ali vise kada odem u wc i kad se obrisem!

    Odgovoreno: 03. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ako nemate temperaturu i krvarenje nije obilno sacekajte 7 dan i idite kod vaseg ginekologa da ponovite bhcg i da vam uradi ultrazvucni pregled.