Postovani imam problem. Imam icedak koji je gust (nema nikakav miris) , svrab i peckanje zatim crvenilo sa spoljasnje strane. Jela sam i previse slatkog i sve je vise bilo tog iscetka gustog. Otisla sam kod svog ginekologa u ponedeljak 24. 06. '12, dala mi je vaginolete "cansen" na tri dana koje krecem od ponedeljka uvece da koristim. . . Tako sam i radila, sinoc sam stavila vaginoletu i jutros kad sam otisla u wc zajedno sa tom vaginoletom iscurela mi je i krv. Sad me pecka dole, a nisam sigurna da je menstruacija jer me ne boli stomak kao obicno. Da li postoji mogucnost da ako nije menstruacija da je nesto drugo u pitanju? Ne znam da li da koristim i veceras ovu trecu vaginoletu? Zbunjena sam i ne znam sta se desava, a moj ginekolog na moja pitanja nije odgovarala niti je govorila nesto (sta je uopste samnom) , samo mi je dala vaginolete i zakazala kolposkopiju za avgust mesec. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 27. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Vi najverovatnije imate upalu grlica materice i neophodno je uraditi kolposkopski pregled sa vaginalnim i cervikalnim brisom. Ove analize neophodno je uraditi sto pre. Do tada, mozete slobodno nastaviti sa terapijom koju ste dobili. Da bi smanjili peckanje i svrab, neophodno je sto cesce ispiranje rastvorom kalijum hipermangana. Ovaj rastvor mozete koristiti kad god se peckanje pojavi.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      http: //ordinacijaaras. Wordpress. Com/