Uradela sam test i pozitivan je, istog dana i beta hcg i pokazala je 129, 6, nadam se da ce biti sve u redu, jer imala sam vec jednu vanmatericnu pa me je strah da se nedaj boze ponovi. Zadnja menstruacija mi je bila 24. 5. 2012. Trebam uradeti i uz sondom pa cem videti rezultate. Dali je moguce i test i beta da su u redu a da se dokaze nesto suprotno? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #101342

    • Dr Rami Aburas 11. 07. 2012.

      Ne moze na osnovu 1 dan da se utverdi da je vanmatericno. Ne postoji nacin da se plod ako je van matericno da se ubaci umeterici. . Bolje bez panike bice sve uredu.

    • Danas mi je beta 166, 19, dali za jedan dan ukazuje na vanmatericnu ili ne, i dali postoji neka inekcija da se da kad je vanmatericna u pitanju i plod se ili vrati sam u matericu ili izadje? Hvala unapred, zabrinuta. . . !!!