Treba da uradim hpv/tipizaciju, mozete li da me uputite gde treba to da obavim i gde je najsigurnije papa mi je druga grupa ili imam mozaik na grlicu materice trebalo bi hitno da radim hpv ne znam gde: (mnoge privatne klinike to ne rade molila bih samo da me uputite (beograd) hvala veliko

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #101337

    • Dr Rami Aburas 26. 09. 2012.

      Sto se tice grlica materice, mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu. Ginekoloska ordinacija aras http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras dr rami aburas dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264 ramiaburas@hotmail. Com