Postovani, htela bih da uradim analize na hlamidiju, ureaplazmu i mikroplazmu, pa me interesuje sta mislite da li je bolje da to utvrdim putem analize krvi ili vaginalnog sekreta? Hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 20. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #101297

    • Rami Aburas 09. 07. 2012.

      Postovana, sigurniji metod je preko cervikalnog brisa. Pozdrav!

    • Dobro hvala vam, to znam i ja, moje pitanje je bilo da mi date vase misljenje o tome koji je sigurniji metod utvrdjivanja hlamidije, ureaplazme i mikroplazme putem analize krvi ili vaginalnog sekreta?