Molila bih vas da mi odgovorite na pitanje. Imala sam neredovan ciklus pila sam tablete godinu ipo dana, prestala sam da ih pijem i dobila sam prvi mesec normalno na 28 dana. . . . Posle toga dobila sam nakon 3 meseca tj tacnije 31. Marta, posle toga 9. Maja i sad jos nisam dobila. . . . Imam seksualne odnose bez zastite ali nikad nije ejakulirao u mene, nadam se. . . . . Negde oko 8. Juna imala sam braonkast sekret i vrlo, vrlo malo mi je islo da sam pomislila da cu da dobijem ali nista. Od tad me bole jajnici, ne non stop i imam osecaj kao da cu dobijem. . . . 2-3 puta sam imala mnogo nizak pritisak da mi se vrtelo u glavi, ne bole me grudi samo su mi bradavice mnogo osetljive da ne smem da ih pipnem koliko bole. . . . Radila sam test pre 5 dana bio je negativan. Mozda je rano za test posto imam neredovne cikluse pa ne znam kad je bila ovulacija. . . . Sta da radi, da uradim opet test i kad???? I da li su mozda ovo sto sam vam rekla simptomi za trudnocu! U svakom slucaju ja zelim ostati trudna: ) ) )

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Neznam koje ste tablete pili, protekli godinu ipo dana, vasi simptomi mogu biti simptomi trudnoce, a kazete da ste uradili test za trudnocu koji je bio negativan i mislim da ga treba ponoviti. Obratite se ginekologu.