Da li se i kako moze izleciti hronicna upala grlica materice. S obzirom da mi je to dijagnoza vec 10g. (to je dijagnoza sa papa testa i biopsije grlica) . Antibiotici djeluju 10 dana sto bi znacilo da u tom periodu nemam bolove. U zadnje vrijeme posle odnosa se javlja krvarenje koje je svaki put jace i duze traje, a gin. Kaze da ne vidi odakle dolazi to krvarenje.

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Dr Rami Aburas 09. 01. 2013.

      Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu. Ginekoloska ordinacija “Aras” http://www.wix.com/aburasrami/aras, dr Rami Aburas Dobracina 6/1 tel. 2622832, 064-1188264 ramiaburas@hotmail.com

    • Imam hronicnu upalu materice i jake bolove cekam na operaciju nista mi nisu prepisali od terapije