Postovani, zanima me samo da li biste mi mogli malo pojasniti moj ginekoloski nalaz, ginekolog mi je rekao da je sve u redu, ali eto mene zanima otprilike sta to znaci posto mi neki termini nisu jasni, jer ne poznajem dovoljno ovu struku uterus: polozaj: indiferentan velicina: 47. 5x32x38 endometrium 5mm ovarijumi lijevi: 20x17 desni: 24x19 folikul: vise od 7. 5-7. 7 duglas slobodan hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Vasa materica ima indiferentan polozaj (to je normalno) a njene dimenzije 47. 5x32x 38 (to je normalno) endometrium njegove debline 5mm (to je normal; no) , levi jajnik velicina 20x17 (to je normalno) , desni jajnik velicine 24x19 a u njemu se vidi folikul velicine 7. 5x7. 5 jos nije sazreo.