Vec dve god. Imam folikularne ciste na jajnicima nisam dobijala terapiju samo smo ih pratili radila sam ca 125 bio je 10, 9 [to je u redu meni je u medjuvremenu ciklus bivao oskudan i kao gel nije bilo tecnog krvarenja vise kao sluz od leta 2011pocinje da izostaje po 2, 5 meseca, dobila sam veoma oskudno krvarenje 16. 06. 2012 javila sam se lekaru 18. O6. 2012 dobila uput za fsh i estradiol 4 dan i juce dobila rezultate fsh je 41, 5 a estradiol vece od 4300, 00 rekla mi je doktorka da je nastupio klimaks i da postoji sumnja na tumore koji nastaju kao posledica lucenja estrogena ali nije rekla koji su to. Molim za tumacenje i razjasnjenje kojim putem da idem, na sta da se fokusuram pozdrav i hvala slavica pavlovic

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Neznam koliko imate godine?, da li ste radjali?, na osnovu vas hormonski nalaz ne mogu da vam odgovorim, jer neznam da li je mens. 16. 06 bila prava mens. Ili nije. Nasa praksa da odlozimo klimaterijum ako moze.