Poštovani, unazad mesec dana na unutrašnjosti velikih usana vagine, imam kao neku duguljastu žlezdu prečnika cca 50 mm, bezbolna kad je pipnem. Bila bih vam izuzetno zahvalna kada bi mi napisali vaše mišljenje i savet.

    Odgovoreno: 19. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #101234

    • Dr Rami Aburas 09. 07. 2012.

      Postovana, i dalje mislim da je najbolje da odete kod ginekologa koji ce na licu mesta utvrditi o cemu se radi. Pozdrav!

    • Hvala vam na veoma brzom odgovoru. Trebala sam da napomenem da je ta žlezda u gornjem delu unutrašnjosti usana (otprilike u visin klitorisa) i nemam nikakvih problema kod seksulanog odnosa ili pojačan sekret, ništa od nekih znakova boli ili nelagodnosti, jedino što je ona tu, a neznam zašto je tu.