Poštovani doktore aburas, plod je bio netaknut iako mi je 4 puta rađen prekid trudnoće. Prosto kako su mi rekli, nisu mogli doći do ploda. Zato sam i primila metotrexat jer hirurskom intervencijom nijsu uspeli. Tek nakon druge doze je doslo do spontanog pobacaja ali zbog zaostalih delova ploda sam imala odliv nakon 15 dana oskudnog krvarenja. Rađena je kiretaža. Međutim ostatci ploda i dalje su u materici, zadebljali endometrijum i puno krvi. Grlic je cvrst i zatvoren. Ne znam vise ni sta da radim ni kome da se obratim pa pisem vama u nadi da cete mi vi dati neko resenje kojeg se nisu prethodni lekari setili.

    Odgovoreno: 19. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Najbolje da da budes bolnicki hospitilizovana i ispitivana. Jer cinjenicom da ti uradjena kireteza vise puta da imas neku prepreku u materici septum ili ako je u teskom hiperretrofeksija ili kombinovano. . .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #101229

    • Hvala vam na vremenu i savetu. Divim vam se i kao lekaru i kao čoveku. Puno ste mi pomogli. Pozdrav