Uradila sam kinetazu 12. 06. Proteklo je u redu. Za vreme trudnoce sam imala blago krvarenje sve vreme uglavnom, kao kada se zavrsava menstruacija. Nakon abortusa isto, imam krvarenje blago, popila sam antibiotik danas poslednji marocen. Nakon tri dana od abortusa mi je uradjen uz i receno mi je da je cisto sve. Imam i dalje kao blage grceve u predelu materice kao i tokom trudnoce sto sam imala. Interesuje me posle koliko vremena mogu da imam odnose i menstruacija posle koliko dolazi. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 18. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Normalno je da oskudno krvarite nekoliko dana, menstruacija treba da dobijete za 4-6 nedelja, mozete da imate odnose cime prestane krvarenje, samo treba voditi racuna, jer su vece mogucnosti da ponovo ostanete trudni ponovo posle kiretaze. Obavezno koristite zastitu.