Postovani, sekret mi je treca gupa sa bakterijama, pre dva dana (14. Juna) uklonila sam laserom ranicu na grlicu materice. Koliko vremena treba da prodje pre nego uradim vaginalni i cervikalni bris sa antibiogramom? Volela bih da znam koje bakterije imam pa da se lecimo i ja i partner, a ginekolog mi kaze da nije potrebno. Sekret mi je jako nepriatnog mirisa. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Vas ginekolog vas najverovatnije pokriva antibiotikom posle intervencije, sada mozete da uradite ispiranje (vaginalno) sto cesce. Ako vam posle sledeceg ciklusa bude isto onda uradite vaginalni i cervikalni bris.