Poslednje dve menstruacije dobijam na 21 dan. Već dugo godina dobijala sam na 25 dana. Uvek su bile obilne i bolne. Nisam radjala. Da li je potrebno da se obratim ginekologu, obzirom da mi je ciklus pomeren sa 25 na 21 dan? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 16. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Obavezno se treba obratiti ginekologu, jer i dobijanje menstruacije na 25 dana nije normalno. Idealna menstruacja je od 28 do 30 dana, stoga molim vas da se obratite ginekolgu, jer je sigurno u pitanju hormonski poremecaj.