Obino krvarim vec godinu dana, anemicna sam i to regulisem lekovima i kontrolom kod hematologa, imam 2 miom velicine 30 i 50 mm. . Za sada koristim kapi metilergometrin. . . Kako daje da nastvim. . .

    Odgovoreno: 16. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Zavisi od toga prvo koliko imate godina, da li ste radjali ili niste radjali, da li imate cisticne jajnike ili ne (pored mioma) na kontu toga moze da se oderdi hormonska terapija koja ce da smanjuje krvarenje i nece uticati na rast mioma.