Postovani doktore, vec par godina imam problema sa jako bolnim seksualnim odnosima. Sve je pocelo kad sam ugledala prvi put sekret sive boje i jako neprijatnog mirisa, taj dan su poceli i bolovi. Isla sam kod mnogo lekara i niko mi nije uradio bris na sekret, vec samo na hlamidiju. Bila je pozitivna, izlecila sam je ali problemi su i dalje tu. Uradila sam bris na sekret, treca je grupa sa bakterijama. Koju terapiju preporucujete i da li da se leci i partner. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 16. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Najverovatnije imate problema sa grlicem materce koji treba da se leci ozbiljno i profesionalno, mora da se uradi dobar kolposkopski pregled sa dobrim brisom i antibiogramom.