Prestalo mi je 04. 05. 2012. Istog tog dana sam spavala sa deckom i nismo koristili zastitu. Odmah ujutru sam popila pilulu za dan posle. To je bio utorak medjutim u petak sam morala opet da je popijem posto nam je pukao prezervativ. 15 minuta nakon sto sam popila tabletu sam povratila i sutra dan sam prokrvarila, sto znaci prestao mi je ciklus i posle 6 dana sam opet ''dobila''. U toku tog ''ciklusa'' smo spavali i nismo pazili. Tabletu nisam popila ponovo. Citala sam na internetu o tome i videla da u pocetku trudnoce se javlja krvarenje kada se materica priprema za oplodnju. Da li postoji mogucnost da sam trudna? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 16. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Po zavrsetku krvarenja kupite test za trudnocu i uradite ga. Savetujem vam da se obavezno obratite ginekologu i da izaberete jedan nacin za kontracepciju.