Molim vas da mi što prije odgovorite koliko je tačan test za trudnoću, zapravo stvar je u tome da sam zadnju menstruaciju imala 09. 05 a do sada nisam dobila, radila sam test danas i on je negativan, napominjem da mi nikad ne kasni već dobijam na 25dana. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 16. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Test za trudnocu je siguran skoro 99% ako je negatian onda bi trebalo da je tacan, medutim menstruacije od 25 dana nisu regularne, regularne su one od 28-30 dana. Obratite se ginekolog da regulisete menstruaciju.