Pijem tablete za kontracepciju vec godinu dana. Propustila sam par puta tabletu ali sam je naravno popila cim bi se setila nekada je bilo manje nekada vise od 12 sati. Zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna a redovno dobilam kada zavrsim pakovanje.

    Odgovoreno: 14. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ako ste dobili pravu menstruaciju, pod kojom podrazumevamo da je ista po trajanju, izgledu i obimu kao vaše ptedhodne onda niste ostali u drugom stanju.