Postovani, imam 32 godine. Danas mi je 15. Dan ciklusa. Pojavilo mi se vaginalno krvarenje koje je manje nego menstrualno ali nije tako oskudno. Uz to me prate bolovi u donjem stomaku u sredini kao kada mi je prvi dan ciklusa a mozda i jaci. Pre mesec dana sam bila na ginekoloskom pregledu. Utvrdjen mi je polip na grlicu materice, papa ii grupa. Uradjen je i ultrazvucni pregled i lekar kaze da je sve dobro. Moram da napomenem da sam mi je u urinu pre 8 dana izolovana eserihija koli 100. 000 /min i po preporuci lekara pila 3 dana ciprocinal. Tegobe su nestale medjutim plasi me taj bol i krvarenje. Hvala!

    Odgovoreno: 14. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Kod vas je upala grlica materice usled cega je i nastao polip.
      krvarenje koje ste imali manifestovalo se zbog plipa i treba da uradite polypectomia (odstranjivati polip) sa exporatinom kiretazom i zatim ozbiljno lecenje upale grlica materice jer je polip posledica toga.