Poštovani pre mesec dana kada sam trebala dobiti menstruaciju pojavio mi se uveče neki braon iscedak da bi sutradan krenulo normalno krvarenj i nakon dva dana posle kupanja potpuno prestalo (i ranije mi se dešavalo da mi stane krvarenje nakon kupanja) i sada posle mesec dana kad sam trebala da dobijem ponovo mi se pojavljuje taj braon iscedak ali samo kad nešto nosim i bole me jajnici a krvi nema sem kad se obrišem. Imala sam odnose ali mužnije išao do kraja mada mi se jednomdesilo da tako zatrudnim. Da li možda znate šta može biti u pitanju. Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Braon iscedak može da bude zbog: hormonskog poremećaja, rane na grliću materice ili polipa. Preporučujem vam da se posavetujete sa vašim ginekologom.